עניין מורכב ומסובך - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • מישהו

נשלח ע"ימישהו 19:53, 1 בדצמבר 2012

שלום אני מוסלמי הייתי נשוי נישואי ביגמיה עם אישה מוסלמית עם חוזה לא מאושר מכל משרד ממשלתי או שרעי נולד לבת זוגי לשעבר בן כיום הוא בן שנתיים שהוא רשום רק בתעודת זהות של אמא שלו אנחנו פרודים מאז שהיה הילד בן חודש ואין ביני לבין הילד שום קשר ובכלל לא ראיתי אותו ולא גידלתי אותי ולא שילמתי לאמא שלו מזונות.. הגשתי תביעה להסדרי ראייה אך האם התנגדה וגילתה לי שהילד אינו שלי , אני רוצה לעשות בדיקת רקמות היועץ המשפטי לממשלה יחד עם משרד הרווחה המליצו שהילד יירשם בתועדת הזהות שלי על סמך שהגשתי תביעה להסדרי ראייה והמליצו שאגיש תביעה בבית הדין השרעי ושם יוכיחו נישואין ויירשם הילד אטומטית בתעודת הזהות שלי , כיום אני לא רוצה את הילד כי אני יודע בוודאות שהוא לא שלי ויש לציין שגם האם תבעה את האבא הביולגי , מה הסיכויים שהילד ירשם כבני על סמך חוזה נישואין שלא מאושר ועם הידיעה בוודאות הילד אינו שלי ? אני אוכל להתנגד אם תהיה החלטה כזו?ואיך אוכל לשכנע את בית המשפט שצריך לערוך בדיקה לסיווג רקמות כדי לשלול את האבהות ?!

השב
  • 17:56, 2 בדצמבר 2012

שלום,

מאחר ואינני מכירה את המקרה על בוריו איני יכולה למרבה הצער להשיבך. עליך להתייעץ בעו"ד.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

מנהל הפורום: עו"ד גיל בר-זהר

בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב בעליו של משרד עורכי דין בר-זהר ושות' המונה מספר
למידע נוסף

077-9968229 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.