• י.כ.

נשלח ע"יי.כ. 11:07, 4 בינואר 2013

שלום, אני נשואה ויש לנו שני ילדים. בעלי הודיע לפני כחושיים שהוא מעוניין לפרק את הזוגיות ותשובתו לבקשותיי לטפל ולעבוד על הזוגיות הייתה שאין סיכוי וזה גמור. מאז, הוא ממשיך לחיות בבית, לא מחשבן ולא שותף בפעילויות המשפחה. מבחינה כלכלית, הפריד את חשבונותינו ומצפה שאשלם לא פחות ממנו. הפסיק לעשות קניות לבית ולמעשה ממשיך להנות מנוחות הבית מבלי לתרום את חלקו (בהשוואה למה שתמיד היה). הוא דורש ממני לשלם דברים רבים ומכריז שלא ישלם (צהרון של הילדה, שכר דירה וכו). האם החוק מחייב אותו בתשלומים? כשאני מבקשת ממנו לעזוב את הבית, הוא עונה לי שאני יכולה לעזוב אם אני רוצה. כיצד ניתן להמשיך? האם נגזר עלי לשלם את רב ההוצאות כדי שרמת החיים לא תפגע ליילדי ולי?

השב
  • 18:18, 7 בינואר 2013

שלום,

עליך לפנות לביהמ"ש בתביעה למזונות.

תגובה
  • 16:03, 9 בינואר 2013

מזונות עבור מי?
    הוא עדיין משלם דברים מסויימים בבית.
    האם בתביעת מזונות אני לא עלולה בסופו של דבר לקבל עוד פחות ממה שהוא משלם היום?
    מה הן הזכויות שלי במקרה כזה של בעל שאומר שרוצה לפרק אך לא יוצא מהבית?
    תודה

תגובה
  • 11:21, 14 בינואר 2013

שלום,

לאור שאלותיך אני מציעה כי תפני לקבלת יעוץ משפטי מסודר שם תוכלי לשטוח בפני עוה"ד את המצב הקיים כיום בבית ותוכלי לקבל מענה לכל השאלות. הפורום אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי.

תגובה
  • 22:23, 25 בינואר 2013

בעלך חצוף ומנצל את טוב ליבך.גם אני עברתי דבר דומה והצלחתי לגרום לגרוש לשלם את כל מה שמגיע תפני אליי למייל אסייע לך

תגובה
  • 22:24, 25 בינואר 2013

המייל שלי peac12@walla.com

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

מנהל הפורום: עו"ד גיל בר-זהר

בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב בעליו של משרד עורכי דין בר-זהר ושות' המונה מספר
למידע נוסף

077-9968229 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.