שכר דירה לאחר פרידה - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • א' מהמרכז

    נשלח ע"יא' מהמרכז 15:24, 4 בספטמבר 2013

    בני זוג נפרדו והאשה ממשיכה לגור בדירתם המשותפת. הגבר עזב מרצונו אבל גם בהסכמת אשתו. האם על האשה לשלם דמי שכירות לגבר? הרי סעיף 33 לחוק המקרקעין קובע במפורש: "שותף שהשתמש במקרקעין משותפים חייב ליתר השותפים, לפי חלקיהם במקרקעין, שכר ראוי בעד השימוש." האם ישנה פסיקה בנושא זה?

    השב
  • 07:35, 10 בספטמבר 2013

    א שלום,

    כל מקרה ונסיבותיו.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

מנהל הפורום: עו"ד גיל בר-זהר

בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב בעליו של משרד עורכי דין בר-זהר ושות' המונה מספר
למידע נוסף

077-9968229 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.