ייפוי כח בחשבון של אימי - פורום משפחה

שאלה חדשה
  • לילי

נשלח ע"ילילי 14:19, 20 באוגוסט 2014

אימי ביקשה ממני לעזור לה לנהל את הכספים בחשבו , יש לי אח שתלטן וכוחני שמשטלט על הוריי וכל מילה שלו בשבילם היא זהב , הוא רוצה בלעדיות על כל הנעשה עם הוריי , אני אישית לא מדברת איתו איך אוכל לפקח על הכספים ? היום הלכנו לבנק כדי לעשות את הפעולה הזאת ובמקרה פגשנו אותו והוא מייד חשד והלך איתנו לפקידה וכמובן פוצץ את הכל אשמח לתשובה מהירה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

עו"ד גיל בר-זהר,מנהל הפורום

10:13, 21 באוגוסט 2014

שלום לילי,

זכותה של אמך, אם היא אינה פסולת דין, לצרף אותך לחשבון ו/או לתת לך יפוי כוח. אם אחיך מפעיל עליה לחץ או במקרה שבו אמך אינה מסוגלת לקבל החלטות בעצמה, זה מקרה שונה, ונדרשים לי יותר פרטים.

תגובה
  • 23:17, 21 באוגוסט 2014

אימי אינה פסולת דין על פי מה שאני יודעת , אחי הוא אדם שתלטן וכוחני ולאף אחד מבני המשפחה אין כח לעמוד מולו , קל וחומר להוריי , אני יודעת שהוא רוצה ייפוי כח על החשבון אשמח לנדב פרטים נוספים שאלותיי הם
    נאם ניתן לפנות לבנק ולומר שהוא כוחני ומפעיל לחץ על אימי ?
    תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיל בר-זהר

מנהל הפורום: עו"ד גיל בר-זהר

בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב בעליו של משרד עורכי דין בר-זהר ושות' המונה מספר
למידע נוסף

077-9968229 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגירושין ובמעמד אישי, הסכמי גירושין, ממון, מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, שלום בית, ידועים בציבור, אבהות, הסדרי ראיה , היבטים שונים בבית הדין הרבני ונושאים נוספים בתחום דיני משפחה.