פורום רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

שאלה חדשה
מנהל הפורום:ד"ר (לרפואה) ועו"ד שלהב קמחי

מנהל הפורום: ד"ר (לרפואה) ועו"ד שלהב קמחי

בעלת משרד עו"ד המייצג נפגעי רשלנות רפואית, תאונות דרכים ונזקי גוף קשים אחרים. עורכת דין בעלת ידע ברפ
למידע נוסף

077-9968185 חיוג
הודעה

עברתם ניתוח ואינכם מרוצים? הניתוח הותיר לכם נזק או נכות? הבטיחו לכם הצלחה של הניתוח אך הניתוח נכשל?

בפורום זה, העוסק בניתוחים פלסטיים, תוכלו לקבל את המענה הטוב ביותר לשאלותיכם.

• ניתוח אף משולב שלא הצליח

שלום, נאמר לי שאחת הקונכיות במצב כאילו לא נותחה. החתימה על כל הטפסים והרישום של מה שיעשה בניתוח...

• מנהל הפורום:ד"ר (לרפואה) ועו"ד שלהב קמחי

שלום הלנה, יש בהחלט מקום לבדוק לעומק את המקרה. פני למוסד הרפואי בו נותחת ובקשי העתק מהתיק הרפואי, לרבות העתק מטופס ההסכמה לניתוח. לאחר מכן פני להתייעצות לעו"ד. אשמח לס לתשובה המלאה...

ה ב הלנה בוגדזל 13:16, 15 בנובמבר 2016
    13:16, 15 בנובמבר 2016
  • תביעה על רשלנות בניתוח פלסטי באף

לפני 5 שנים עברתי ניתוח פלסטי באף ומאז הניתוח יש לי בעיות נשימה דרך האף שבגללו עברתי ניתוח נוסף...

מיקי שלום, יש בהחלט מקום לבדוק את המקרה לעומק. אני מציעה שתפנה אל שני המוסדות הרפואיים בהם נותחת לקבל את התיעוד הרפואי שלך, ולאחר מכן אני מציעה שתפנה לעו"ד העוסק בתחום לתשובה המלאה...

מ מיקי 10:37, 9 בנובמבר 2016
    10:37, 9 בנובמבר 2016
  • צלקות מניתוח להקטנת חזה וניתוח מתקן

אשתי קיבלה אישור בקופ"ח לניתוח הקטנת חזה בגלל שהיו לה כאבים גב חזקים. אחרי הניתוח הבנו את...

שלום מאור, יש בהחלט מקום לפנות לעו"ד ורצוי לעשות זאת עוד לפני הניתוח המתקן, כדי שניתן יהיה לתעד את כל הנזק שנעשה לה. שימו לב גם שאתם לא חותמים על שום טופס שימנע מכ לתשובה המלאה...

מ מאור 11:00, 30 באוגוסט 2016
    11:00, 30 באוגוסט 2016
  • ניתוח הצמדת אוזניים לא הצליח ואני רוצה לתבוע

שלום עו"ד קמחי, רציתי לעשות ניתוח הצמדת אוזניים אז פניתי לרופא פלסטי שהמליצו לי עליו....

דיקלה שלום, תודה על פנייתך. אני מציעה שתבקשי העתק מהתיק הרפואי שלך מהרופא אצלו נותחת. לאחר מכן תוכלי לתאם פגישה על מנת שנוכל להתרשם ממצבך, ממה שנעשה בניתוח ומההסברים לתשובה המלאה...

ד דיקלה 11:00, 3 באוגוסט 2016
    11:00, 3 באוגוסט 2016
  • הגשת תביעה על טיפול הסרת שיער בלייזר גרם לי לנזק על העור

התחלתי טיפול הסרת שיער בלייזר לפני 5 חודשים אחרי 5 טיפולים הופיעו לי על העור סימנים שנראים כמו...

מזי שלום, יש בהחלט מקום לשקול הגשת תביעה. במשרדי טיפלתי במספר מקרים דומים. אנא צרי עמי קשר. בברכה, עו"ד דר' שלהב קמחי

מ מזי 12:09, 20 ביולי 2016
    12:09, 20 ביולי 2016
  • ניתוח אף וניתוח מחיצה שלא הצליחו

שלום לפני כשנה עברתי ניתוח אף שכלל גם יישור מחיצה. מאז הניתוח יש לי קושי בנשימה בעיקר במצב...

שלום רננה, כדאי בהחלט להיפגש ולהחליט ביחד! דברי אתי, עו"ד דר' שלהב קמחי

ר רננה 10:22, 29 ביוני 2016
    10:22, 29 ביוני 2016
  • רשלנות ואכזבה קשה מטיפול בהסרת שיער בלייזר

שלום רב, טופלתי במכון בהסרת שיער בלייזר ברגליי. הבטיחו 100% תוצאות ללא כאב, ללא תופעות לוואי...

שלום לירז, אני מציעה לך לבדוק עם עו"ד העוסק ברשלנות רפואית האם נותר נזק כתוצאה מהטיפול המצדיק הגשת תביעה ובדיוק מה הובטח לך ועל אילו מסמכים חתמת. בברכה, עו"ד ד"ר של לתשובה המלאה...

ל לירז 10:16, 5 ביוני 2016
    10:16, 5 ביוני 2016
  • אי שביעות רצון מניתוח אף

הי, יצאתי מאודדד לא מרוצה מניתוח אף שביצעתי אצל מומחה די ידוע בתחום. לא כואב לי או משהו כזה...

שלום סיון, מציעה לך לתאם פגישה על מנת להתרשם ממראה האף, ולהגיע מצויידת בתיק הרפואי מהמוסד הרפואי בו נותחת. כך אפשר יהיה להעריך את סיכויי התביעה לעומק. בברכה, עו" לתשובה המלאה...

ס סיון 17:02, 30 במאי 2016
    17:02, 30 במאי 2016
  • ניתוח שבוצע בהרדמה מקומית בלי הרדמה

עברתי ניתוח להוצאת נגע שהפריע מבחינה אסתטית. הרופא הרדים את המקום בהרדמה מקומית אבל כנראה שלא...

שלום שרית, ככל שלא נגרם נזק לצמיתות אין כדאיות לטעמי בהגשת תביעה, שעלויותיה גבוהות ולא תישא פרי. בכל מקרה של ספק פני להתייעץ עם עו"ד. בברכה, עו"ד שלהב קמ לתשובה המלאה...

ש שרית 12:17, 17 במאי 2016
    12:17, 17 במאי 2016
  • התרשלות בניתוח להסרת משקפיים

שלום. לפני כשנה עברתי ניתוח לייזר לסרת משקפיים. לאחר מספר חודשים, הבחנתי שבעין אחת יש ירידה...

שלום רב, ככל שהירידה בראיה קשורה לניתוח יש לבדוק מה נעשה במהלכו, ומהם ההסברים שקיבלת לפניו. אני מציעה לך לבקש העתק מהתיק הרפואי המלא מהמוסד הרפואי בו נותחת ולתאם פגיש לתשובה המלאה...

א אליזבת 14:59, 12 באפריל 2016
    14:59, 12 באפריל 2016
  • ניתוח מתיחת בטן האם יש רשלנות?

אשתי עברה ניתוח מתיחה בבטן אצל מנתח מכובד. הוא הסביר לנו וישב וענה לשאלות שלנו והכל טוב ויפה עד...

שלום רב, אני מציעה כי אשתך תבקש העתק מהתיק הרפואי שלה מהמוסד הרפואי בו נותחה ותתאם פגישה עם עו"ד העוסק ברשלנות רפואית על מנת להעריך את סיכויי התביעה וכדאיותה. לתשובה המלאה...

א אבי 14:49, 12 באפריל 2016
    14:49, 12 באפריל 2016
  • ניתוח חוזר של הגדלת חזה

שלום רב לפני 9 חודשים עשיתי ניתוח הגדלת חזה. הייתי מרוצה אבל אחרי 4 חודשים הייתי צריכה לחזור...

שלום רויטל, אכן מן הראוי היה שהרופא לא יגבה תשלום עבור הניתוח החוזר, אך יש לבדוק על אלו מסמכים חתמת לפני הניתוח ומה סוכם לפני הניתוח. ככל שיש לך התלבטות פני להתייעצו לתשובה המלאה...

ר רויטל 14:46, 4 באפריל 2016
    14:46, 4 באפריל 2016