וועדה רפואית נםפשי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • ישראלייי

נשלח ע"יישראלייי 09:33, 22 ביולי 2012

עקב ת עבודה .אני נמצא בנכות זמנית אורטופדית. ועקב דכאון בעקבות התאונה.ולפי המלצה של פסיכיאטר של קופח. הגשתי בקשה להחמרה. הרופאה בועדה .אמרה לי שעל סמך החומר הרפואי נראה שגם בעבר סבלתי מבעיה נפשית.אמרתי שעכשיו החמירה הבעיה ונתתי את כל הסימנים .שגם רשומים בהמלצה של פסיכיאטר בקופה.הרופאה עשתה פרצוף .ואמרה לי שיודיעו לי. לי נראה שהיא מייחסת את הההחמרה לבעיה מהעבר.דעתך?ומה כדאי לעשות?

השב
  • 12:15, 26 ביולי 2012

בוועדות של נכות מעבודה יש משמעות גדולה למצב רפואי הקיים כבר או שהיה קיים בעבר וכעת הוא חוזר בצורה חריפה יותר.

הנושא הנפשי הוא דוגמא טובה לכך. רבים עוברים דרך רופא פסיכיאטר במהלך חייהם בגלל נסיבות חיים שונות. העובדה שהיית מטופלת בעבר אצל רופא פסיכיאטר בגלל עניין אחר (למשל, דכאון) עלול לפגוע בך כיום כשאת דורשת להיות מוכרת גם כנפגעת נפשית מתאונה שהייתה לך (למשל, פוסט טראומה).

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.