תשלום אבטלה בנסיעה לחו"ל - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • אור

נשלח ע"יאור 13:57, 28 באוקטובר 2012

שלום רב, יש לי שאלה, אני מעוניינת ללוות לחבר טוב שלי, שאמור לעבור טיפולים רפואיים בחו"ל. לשם כך עליי להתפטר מהעבודה, היות ומדובר בתקופה של מספר חודשים. אוכל להביא לכך אישורים רפואיים. האם מבחינת ביטוח לאומי מגיע לי דמי אבטלה? תודה מראש

השב
  • 14:22, 28 באוקטובר 2012

סליחה, נראה כי השאלה לא כל כך ברורה...
    אני מעוניינת להתלוות לחבר טוב שאמור לעבור טיפולי רפואיים דחופים בחו"ל. כרגע אני עובדת במקום עבודה מספר שנים ומעוניינת להתפטר ולהתלוות לחבר בתקופתו הקשה. האם ביטוח לאומי יאשר לי תשלום אבטלה (כמובן שאישורים לכך שאני מלווה יומצאו עם דרישה)? תודה רבה
    אור

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.