ביטוח א כושר עבודה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 13:59, 12 ביוני 2013

שלום לך עוד אביאל אני נפגע תע מ2007 וברשותי פןוליסת ביטוח אכע מגיע פיצוי כל חודש עבור אכע כמובן לאחר אאישורים רפואים עכשיו השאלה היא כזאת אים אני עובר לנכות כללית זה פוגע בפוליסה כתוב שםפ פיצוי על אכע מכל תאונה כי בנכות כללית קבלתי 100 אי כע לצמיתות ובתע 41 אחוז נכות עים תקנה 15א ובנכות כללית יש יותר כסף בקצבה זה יכול לפגוע בקצבה וכן אים שולחים אותי לבדיקה רופא תעסוקתי מהחברת ביטוח אני יכול להראות לו את החלטה על אי כע לצמיתה זה יכול לעזור בהחלטה שלו או שזה יפגע בי אבקש תשובה מהירה תודה רבה מאוד

השב
  • 00:11, 13 ביוני 2013

תוכל לקבל גם קצבת נכות כללית וגם פיצוי חודשי בגין אובדן כושר עבודה מחברת ביטוח.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.