ערעור לביטוח לאומי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • אלין

נשלח ע"יאלין 10:24, 16 ביוני 2013

שלום רב, שאלתי לפני מספר ימים לגבי ילד נכה וענית לי לפנות לברור במחלקה. פניתי לברר מול המחלקה והיא אמרה שאני חייבת להגיש ערעור. עד כמה שידוע לי כשמערערים בעצם לוקחים סיכון שוועדה לעררים תדחה לגמרי את התביעה למרות שבוועדה הראשונה קיבל 50%. כששאלתי את הפקידה על זה היא אמרה לי שכשהם מקבלים את מכתב הערעור אם הם רואים שיכולה להתקבל הכרעה לרעתי הם ירמזו לי למשוך את הערעור. האם מניסיונך זה נכון? מצד אחד אני כמעט בטוחה שהוא עומד בסעיף שמזכה אותו ב100% וחבל לי לוותר על הזכויות, ומצד שני אני פשוט פוחדת לעשות צעד של ערעור שלא יבוא לרעתנו.

השב
  • 09:41, 26 ביוני 2013

אם את מרגישה בטוחה אז תערערי.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.