עקרת בית - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 10:12, 4 בנובמבר 2013

שלום אני עקרת בית בת 24 אמא לשתי ילדים נשואה בעלי עובד לבד אנחנו חיים בשכירות רציתי לדעת עם יכירו אותי בביטוח לאומי ואם אני יהיה זכאית לקצבת נכות חודשית הבעיה שלי שאני כל היום במיטה יש לי פחדים לצאת לעבוד מצבי רוח כל היום בוכה עצבנית אין לי אבחון לזה אף פעם לא הייתי אצל פסכיאטר יש לי התקפי עצבים כל הזמו זה מגיע למצב שאני שוברת דברים לפעמים חוסר שינה בלילה וכל היום ישנה עבודות הבית אני לא מצליחה לעשות כל הזמן קר לי ומתחת לשמכה דיכאון מהמצב הכלכלי הבעל כל היום רב איתי בגלל שאני יושבת בבית ולא מבין שקשה לי לצאת לעבוד אני הולכת לרעיון עבודה נכנסת להתקף של פחד ובורחת ובוכה ונכנסת מתחת למיטה ולא יוצאת ממנה השאלה שלי אם יכירו בי בכלל בביטוח לאומי ואם בכלל כן אז איזה זכויות יהיו לי בכלל

השב
  • 08:40, 10 בנובמבר 2013

עקרת בית נבחנת על פי יכולותיה לבצע את עבודות הבית. לעיתים מצב נפשי רעוע פוגם ביכולת לבצע את עבודות הבית. כדאי שתפני לטיפול ועזרה רפואית ורק לאחר מכן תוכלי לפנות בתביעה למוסד לביטוח לאומי.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.