דיאבטיס אינספידוס - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • לירן

נשלח ע"ילירן 20:13, 15 בינואר 2014

מגיל שנה וחצי אני מטופלת במינרין דסמופרסין פעמיים ביום בעקבות ניתוח בעקבות ניתוח שעברתי בגיל שנה וחצי.כיום אני בת 30 ולאחרונה ראיתי בפרסומים של אחת החברות המטפלות בזכויות לגבי קבלת זכויות בביטוח לאומי לחולי דיאבטיס אינסיפידוס. כבר 27 שנים אני נוטלת את הכדורים הללו בעקבות פגיעה בהורמון בשל ניתוח שעברתי. האם מגיע לי כחולת דיאבטיס אינסיפדוס(סכרת תפלה)אחוזי נכות או קיצבה מביטוח לאומי.?במידה וכן מה עליי לעשות ?ואיך אדע מה אכן מגיע לי והאם אקבל על כל השנים הללו שהייתי מטופלת . אשמח לקבל תשובה תודה

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עו"ד הלל א.- משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

09:16, 16 בינואר 2014

עלייך להתייעץ עם איש מקצוע לגבי הגשת תביעה לנכות כללית.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.