חוב בביטוח לאומי ! - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 11:06, 13 באפריל 2014

שלום , ותודה מראש על העזרה. שהתחתנתי לפני 3 שנים הלכתי לביטוח לאומי וביררתי אם יש חוב לאשתי ואז אמרו לי שאין. קיבלנו קוד אישי לטלפון והלכנו. ומאז הכל תקין ומקבלים קצבת ילדים והכל בסדר. לפני חודש הלכתי עוד פעם כי הייתי צריך מסמים. מילינו טפסים במסמכים שצריכים וחתמנו ואחרי דקות הנציגה אומרת שיש לה חוב ישן שמופיע במערכת. חוב של 3 שנים לפני החתונה עם עמלות וריבית! ונתנה לנו דף שצריכים לשלם תוך חודש. ולא רצתה לדבר איתנו יותר. תשלמו ואחרי זה נמשיך. אמרו לי אם אני משלם את החוב תוך חודש יבטלו את הריבית. אבל עדין מדובר בסכום גדול . ** אפשר לעשות משהו במצב כזה ?? אני 5 חודשים בלי עבודה מתוכם 3 חודשים מאובטל והמצב שלי בכלל לא בסדר. אשתי לא עבדה בכלל ולא שילמה דמי ביטוח כי לא ידעה שהיא חייבת לשלם! ** יש אפרות לבטל את החוב הישן הזה אם אני משלם עבורה כבר 3 שנים האחרונות ?? או לפחות להפחית עוד?? למי צריך לפנות ? ** אם אני לא מתיחס לזה ולא משלם מה יכול להיות ? אם יש אפרויות נוספות אשמח אם תעזרו לי תודה הלכתי לביטוח לאומי בחודש האחרון וביקשתי

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עו"ד הלל א.- משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

10:00, 22 באפריל 2014

לא ניתן ואף לא רצוי להתחמק מתשלום החוב. באפשרותך לבקש את פריסת החוב לתשלומים ואף ניתן לקזז ע"ח קצבת הילדים.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.