מזונות אישה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • חן

נשלח ע"יחן 11:28, 29 באפריל 2014

יש לי פסק דין למזונות שבו המזנות הם עבור בנותיי התאומות ועבורי אני עדיין נשואה. בנותי היו בחודש מרץ בנות 18 קיבלתי מכתב שמפסיקים את המזונות של בנותיי בלבד אך גם את המזונות שלי לא קיבלתי נאמר לי שאין לי פסק דין למזונות והפסק דין הוא על בנותיי בלבד כאשר העברתי מס' מכתבים למלל ופסקי דין שגם אני מופיעה לא הייתה התייחסות. כיום קיבלתי מכתב שבגלל שאני לא בת 60 שנים אין אני זכאית למזונות מהמלל. אך ששאלתי מדוע לא מופיע במכתב שמפסקים לכולנו את המזנות התשובה הייתה זה מה יש, או שתגישי תביעת מזונות לבית משפט ויצא פסק דין רק עליו אולי לאחר מכן נבדוק. לייעוץ אודה

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עו"ד הלל א.- משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

12:03, 7 במאי 2014

חן שלום, ע"פ החוק, את וילדייך זכאים למזונות מהמוסד לביטוח לאומי, אך ייתכן כי זכאותך נשללה, בגלל מבחן הכנסות.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.