אשה מבוגרת מוגבלת מאוד... - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • בתיה

נשלח ע"יבתיה 15:41, 30 במאי 2014

שלום רב, אמא שלי בת 81 מוגבלת מאוד כל היום במיטה, עברה ניתוח אגן הירכיים מאחר שהיא נפלה,וסובלת מפרקינסון. התרופות גורמים לה להזיות. - יש לה מטפלת זרה . השאלה שלי האם אני יכולה לבקש מביטוח לאומי עזרה של כמה שעות ביום מקלחת וכוי.... אשר תעזור למטפלת הזרה . יש לציין שהיא משפחה שכולה שאת קצבת הסיעוד מקבלת ממשרד הבטחון ולא מבטוח לאומי - היא כן מקבלת קצבת זיקנה מביטוח לאומי. השאלה שלי האם אני יכולה לפנות לביטוח לאומי לעזרה של כמה שעות ביום או מה עלי לעשות ?

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

10:27, 1 ביוני 2014

בתיה שלום, אמך מקבלת "קצבת עזרה לזולת". לא ניתן לקבל שעות סיעוד ביחד עם קצבה זו. ניתן לבחון אפשרויות נוספות עבור עזרה לאמך.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.