זכויות אשת איש מילואים - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • סימי

נשלח ע"יסימי 07:12, 13 ביולי 2014

בוקר טוב, שמי סימי, אמא לשלושה ילדים מתחת לגיל 9. אני אשה עובדת במשרה מלאה. עקב מבצע "צוק איתן" בעלי נקרא למילואים ביום שלישי האחרון (8.7.12). אודה לקבלת מידע בגין זכויותיי (באם קיימות) בנושא זה (היעדרות מעבודה, יציאה הביתה מוקדם מהרגיל וכו'). תודה.

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

16:06, 13 ביולי 2014

ככל הנוגע לביטוח לאומי, אין זכויות נוספות.

תגובה
  • 22:50, 30 באוקטובר 2014

שלום,
    אני רוצה לשאול שאלה דומה.
    בקרוב אני נקרא לדגל ואשתי תאלץ לצאת מוקדם מעבודה ע״מ לעבור בגן בזמן.
    ברור לי מתגובתך שאין המעביד/ביטוח לאומי חייב לשלם על שעות אלו ואין לי בעיה עם כך.
    שאלתי היא האם הוא חייב לתת לאשתי את החופשה הנדרשת לה (לסיים את יום העבודה קודם) אפילו שזה יהיה על חשבונה האישי?
    תודה

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.