• א

נשלח ע"יא 23:31, 16 ביולי 2014

אני בפנסיה מוקדמת הכנסות משכירות מבנה תעשייה האם אני זכאית לקצבה מביטוח לאומי על נכות של 40% ואם כן איזה עוד הטבות מגיעות לי אגב לפי סעיפי הנכות בספר מגיע לי באופן אוטומטי אחוזי הנכות או שיש אפשרות לדחות אותי (כריתה של שחלות צוואר רחם רחם חצוצרות) ממצא טרום סרטני בשד מטופלת בכדורים בלבד.

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

16:05, 17 ביולי 2014

שלום רב, תוכלי לפנות בתביעה לנכות כללית. תצטרכי לעבור סף רפואי של 40%. מדובר בליקויים מנופים ברובם המוחלט. קרי, לא ניתנים אחוזים לעניין נכות כללית עבור ליקויים אלה.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.