וועדת ערר - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 15:26, 12 באוגוסט 2014

הייתי בועדת ערר של הביטוח הלאומי. הוועדה לא אישרה לי את הנכות, ואף כתבה שעל סמך המידע דלעיל שיש מידע לא אמין ומופרז. המידע הזה נרשם מגחמות או אי הבנה או הבנה לא נכונה של הרופא בוועדה. הוא כתב מקום אחר מהמקום שאני אמרתי וציין שאמרתי שהילד שלי קבל תעודת זהות של ילד נפטר שבפועל אמרתי שהילד שלי הופיע כנפטר. יש לי הקלטה שבא ניתן לשמוע מה אמרתי ובפועל ולהשוואת למה נכתב, כמו כן ניתן לשמוע אותי אומר דברים מסיום ואת הרופא אומר בהמשך השיחה דבר אחר בהקשר לדברים שאמרתי, אם זו עילה לביטול הוועדה והקמת וועדה חדשה? מדבור בפוסט טראומה כתוצאה מהודעה דרמתי שקבלתי. הכוונה אם הרופא לא באמת מקשיב למה שאנאמר על ידי זו עילה לביטול הוועדה? תודה דני

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

13:35, 14 באוגוסט 2014

לא באופן מובהק. יש באפשרותך לערער בפני בית הדין לעבודה.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.