התקופה לצורך חישוב שכר יומי - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • נורית

נשלח ע"ינורית 21:31, 23 באוגוסט 2014

שלום רב, באתר ביטוח לאומי כתוב: "שיעור דמי האבטלה ליום מחושב באחוזים מהשכר היומי הממוצע שלך ב-6 החודשים האחרונים שקדמו ל-1 בחודש שבו החלה תקופת האבטלה." אני מפוטרת החל מה 5 לספטמבר, אבל נוסעת לחו"ל ואוכל להתייצב לראשונה רק ב 30 לספטמבר (היום האחרון בחודש). האם לצורך חישוב השכר היומי לדמי אבטלה, יסתכלו על משכורות חודשים מרץ עד אוגוסט (6 חודשי עבודה) או שיקחו את אפריל עד סוף ספטמבר (כולל 25 יום שבהם לא היתה לי הכנסה) והם יהיו חלק מהחישוב לשכר יומי ויקטינו לי את דמי האבטלה החודשיים ? תדה רבה !!

השב
  • 21:50, 23 באוגוסט 2014

לא, לפי תקופת העסקתך.

תגובה
  • 14:25, 25 באוגוסט 2014

תודה רבה,

זאת אומרת שאם אני ניגשת חודשיים לאחר הפסקת עבודה לשירות תעסוקה בפעם הראשונה, גובה דמי האבטלה לא נמוכים יותר מאשר אם ניגשים מיד לאחר הפסקה ? (יש לי שנה רצופה בשנה וחצי שלפני התחלת חתימה)

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.