הכנסות שלא מעבודה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • צבי

    נשלח ע"יצבי 19:44, 24 בספטמבר 2014

    מצאתי באתר ביטוח לאומי :"מי שיש לו הכנסות שלא מעבודה חייב בתשלום דמי הביטוח הלאומי באופן עצמאי, ישירות למוסד לביטוח לאומי." יש לי תיק ני"ע משם אני מושך למחייתי .איך אני מודד/מחשב הכנסות בתיק ני"ע ?

    השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

    עוד ארנטל הלל משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

    12:02, 29 בספטמבר 2014

    צבי שלום, לפי הוראות סעיף 350 לחוק הביטוח הלאומי הכנסתך פטורה מתשלום דמי ביטוח לאומי.

    תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.