הבטחת הכנסה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • שמעון

נשלח ע"ישמעון 14:45, 22 באוקטובר 2014

ציתי לשאול כך: אני לומד במסגרת דתית ומקבל הכנסה של 700 ש"ח - אשתי עובדת בכמה עבודות ומקבלת בערך סך כולל של 7 אלף. הדירה שאנו שוכרים היא של אבי. - ז"א שיש ויתורים פה ושם ( והמבין מבין ). האם כשאני אלך לבקש הבטחת הכנסה או מתן בסיוע לדירה - יגידו לי : "לך לעבוד" למה שניתן לך אם אתה "בטלן".. או שזה בכלל לא עניינן ? אני בעקרון יכול לעבוד, רק מסיבות שלי אני בוחר אחרת, השאלה - האם זה משנה להם - או שהם רק מסתכלים על הכנסותינו ומצב משפחתינו - ולא "האם אני עובד" ? בברכה שמעון

השב
  • 10:27, 24 באוקטובר 2014

הכול בודקים חוקרים עוקבים אל תעשה שטויות זה יעלה לך ביוקר ביטוח לאומי זה לא גן ילדים

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.