תאונת דרכים - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • בני

נשלח ע"י בני 15:52, 26 בנובמבר 2014

שלום אני עשיתי תאונת דרכים ביוני 2013 רכב שנסע פגע ברכב שלי שעצרתי בצומת ברמזור אדום מהתאונה נגרמו לי בלט דיסק בגב אם קשיים ללכת וכאבי גב שמקרינים לי גם לרגליים קשה לי לתפקד מול מחשב , ואני צריך לעבור ניתוח בגב לפי המלצת אורטופד, אבל רופא אחר לא ממליץ לי בגלל סיכונים בגב רופא תעסוקתי קבע לי לעבוד 5 שעות ביום ואני זקוק לניתוח קשה לי מאז לתפקד ואני מטופל בכדורים ומדבקות מורפיום אני עצמאי ומאז יש לי ירידה של 80 %במחזור העיסקי ובשכר שלי האם מגיע לי נכות מביטוח לאומי כי מהתאונה אני במצב קשה גם נפשית וגם כלכלית כי מאז אבדתי לקוחות מהחברה כי אני קשה לי לתפקד מול מחשב

השב
  • 12:11, 3 בדצמבר 2014

יש לבחון על בסיס מסמכים האם נכותך עולה לכדי נכות מזכה. בנוסף יש לבחון את גובה הכנסותיך ואת נסיבות תאונת הדרכים אותה עברת.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.