התפטרות עקב מחלה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • יפית כהן

נשלח ע"ייפית כהן 15:59, 6 בינואר 2015

שלום, אימי חלתה במחלת הסרטן ואני מתגוררת איתה בתאריך 19.01.15 היא מתחילה הקרנות ואני מאוד רוצה להיות לצידה ולטפל בה. אני עובדת כבר 3.5 שנים בחברה ויש לי כמה שאלות: האם אני יכולה להגיש מכתב פיטורים? האם אני זכאית לפיצויים? האם אני חייבת לתת הודעה מוקדמת?(חודש ע"פ חוק) האם אני זכאית לקבל הכנסה מביטוח לאומי? יש בידי את כל האישורים הרפואים ובעבודה מודעים כי אני הבת היחידה שגרה עם אמא שלי. אני ישמח לקבל תשובות תודה.

השב
  • 15:47, 7 בינואר 2015

את זכאית לחתום אבטלה וכן בתנאים מסוימים, ניתן לבדוק את זכאותך להבטחת הכנסה. יתר השאלות, כדאי להפנות לפורום דיני עבודה.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.