חוב- עבור זכאות קצבת נכות בשל העלאה בשכר - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • נדיה

נשלח ע"ינדיה 19:20, 26 בינואר 2015

שלוב הצטבר חוב שאינני יודעת עבור איזה חודשים וגם ביטוח לאומי לא יודע למסור על איזה חודשים החוב על סב"כ 28.000 ש"ח. עזרתי בלשכה לסיוע משפטי ובדיון נמסר ע"י עורך דינם של ביטוח לאומי שהתיק שלי מבולגן , ולכן התבקש תוך 30 יום להעביר לי דוח ובו פירוט עבור אלו חודשים החוב. ובמקביל אותי הפנו למחלקה לביטול חובות- וכך עשיתי. השבוע קיבלתי 2 מכתבים שיצאו באותו תאריך וחתומים ע"י אותו פקיד באחד אני מתבקשת להעביר לסניף רשימה של מסמכים לצורך בדיקת זכאותי לביטול החוב- העברתי את המסמכים שהתבקשתי ובמכתב השני אני מתבקשת לגשת לסניף ולהסדיר את החוב אחרת חשבון הבנק שלי יעוקל. מה אני אמורה לעשות? למי לפנות?

השב
  • 09:25, 1 בפברואר 2015

לפנות לסניף ולבקש הבהרות

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.