תביעת ביטוח לאומי על סחרחורת BPPV כתוצאה מדריסה בהיותי קטינה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • לירון

נשלח ע"ילירון 14:11, 9 במרץ 2015

רונן שלום, אני בת 26, סובלת כבר כעשר שנים מסחרחורות ורטיגו. רק לאחרונה התבררה הסיבה ע"י מומחה סחרחורת- תאונת דרכים שעברתי בגיל 14. נדרסתי, ועפתי כמה מטרים. יצאתי ללא פגע ב"ה. אך לאחר שלוש שנים החלו להופיע סחרחורות ורטיגו שרק לאחרונה הבנתי שנובעות מהפגיעה, ובחודש וחצי האחרונים חזרו בצורה חמורה וכרונית לאחר תקופת הפוגה של שנתיים. הבדיקות שלי מלפני ארבע-שלוש שנים, כולן תקינות ורק מומחה הסחרחורת שפגשתי לאחרונה לאחר שחלה חזרה התדרדרות והחמרה קבע שהתופעה נובעת מהפגיעה. בזמנו, לאחר התאונה קיבלנו פיצוי כספי של כ-5000 ש"ח בתמורה לכך שלא נתבע בעתיד במידה ויתגלה נזק. שאלותי הן - האם אני יכולה בכלל בחלוף זמן של 13 שנים לתבוע את ביטוח לאומי? ומה תתן לי התביעה הזו? מה סיכויי בכלל כאשר הבדיקות שלי כביכול תקינות?

השב
  • 09:37, 16 במרץ 2015

באפשרותך לתבוע את הביטוח הלאומי, אך אין כל קשר להליך הפשרה שעשית מול חברת הביטוח.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.