שיקום מקצועי. - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • ספא ויסאם

נשלח ע"יספא ויסאם 18:36, 9 במאי 2015

אני אחרי תאונת דרכים ,נקבעו לי אחוז נכות רפואית כללית של 50%.כעת אני גם בתוכנית שיקום מקצועי,ועוד מעט מסיים תואר בעזרת תוכנית השיקום.השאלה שלי היא :האם לפי החוק הכסף של השיקום אמור להתקזז מהפיצויים שאני עתיד לקבל מהתביעה נגד חברת הביטוח?אני מדגיש שהשאלה היא לגבי הכסף של השיקום שמגיע לכול נכה בישראל שעומד בקריטריונים כמוני,ולא קצבת נכות או ניידות.אודה לכם מאוד אם תעזרו לי בתשובה ברורה

השב
  • 11:01, 10 במאי 2015

בהמשך לשאלה שלי,אני לא מתכון רק לדמי השיקום.אלא לשכר הלימוד ועלות כול התואר,לא ייתכן שהביטוח הלאומי שולח אנשים ללמוד וגובה מהם את הכסף בחזרה.לא כך המצב?

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.