נפגעי פעולות האיבה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • אור

נשלח ע"יאור 12:23, 7 ביולי 2015

שלום ,הוכרתי כנפגעת פעולות איבה (זינוק במהלך אזעקה שגרם לפריצת דיסק קשה) כבר במשך כמעט שנה אני מתמודדת עם פריצה מאוד קשה ולא מצליחה לחזור לעצמי הוכרתי,קיבלתי תגמול רפואי במשך9 חודשים למרות שטרם חזרתי לעבודה (הייתי עצמאית)ולא מצליחה כרגע למצוא עבודה שאני יוכל לתפקד כל מה שלוקח ממני יותר משעה שעתיים ברצף בעמידה או ישיבה פשוט עושה לי לחץ אדיר בגב וזרמים וכאבים ברגל בלתי נסבל.אני בחורה בת 33 שלא מסוגלת לעשות דברים בסיסיים ושלא נדבר על אפשרות להיכנס להריון במצב כזה.הייתי בוועדה שקבעה לי 19 אחוז נכות יציבה לפי בדיקות ,MRI,emg לעומת זאת הביטוח הלאומי הגיש ערר על כך שזה נכות קבועה והוא לא חושב שמצבי קבוע ללא כל נימוק נוסף. אני לא מצליחה להבין מה קורה עכשיו? מה המשך התהליך? האם אני לא זכאית להמשך תגמול רפואי כל עוד לא חזרתי לעבודה ? כל עוד יש לי ימי מחלה? איך אני אמורה להתקיים בחודשים הקרובים אחרי שכבר לא עבדתי שנה ולא קיבלתי שום כסף נוסף כבר 3 חודשים ואין שינוי במצבי....אשמח לכיוון או מידע נוסף ואם צריך הגיע לפגישה תודה ויום טוב

השב
  • 10:54, 8 ביולי 2015

לדידו של המוסד לביטוח לאומי הקצבאות המשולמות לך אמורות לפצותך. קיים סיכוי סביר כי באפשרותך לדרוש פיצוי נוסף.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.