שאלה בנושא קצבת נכות - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דן

נשלח ע"ידן 05:54, 2 ביוני 2016

שלום, אמי היא אישה בעלת תג נכה אשר מקבלת קצבת נכות מביטוח לאומי. ברצוני לרכוש רכב ולרשום את הרכב על שמה בלבד של אמי למרות שכל מימון הרכב הוא מכספי בלבד וקיים תיעוד של משיכת כספים על כך. אציין והוסיף כי לאמי אין רישיון. כיצד היני יכולה שבגלל רכוש זה אמי לא תיפגע בקצבה של ביטוח לאומי או במקרה של חוב כלשהו שיהיה כלפיה בעתיד וכתוצאה מכך אני יפגע ורכבי יהיה משועבד. האם עליי להכין הסכם כלשהו שיגן עלייה ועליי ? האם הסכם צריך להיות חתום על ידי עו"ד או מספיק שהסכם זה נחתם מולי ומולה? האם הסכם זה יכול להגן על הרכוש שלי שלא יפגע אם וחס וחלילה יהיה משהו בעתיד כלפי אמי? האם לא יכולים לבוא בטענה שזהו רכושה של אמי ולא שלי?

השב
  • 10:39, 8 ביוני 2016

מספיק במקרה זה הסכם בחתימת שניכם

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.