לומד בהכשרה מקצועית דרך לשכת העבודה - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • יקיר

נשלח ע"ייקיר 11:18, 1 באוגוסט 2016

שלום אני לומד בהכשרה מקצועית דרך לשכת העבודה לימודים שאורכים כחצי שנה הגיע לי 175 ימים דמי אבטלה ועכשיו נשאר עוד חודש ללמוד וניצלתי את כל 175 הימים. בביטוח לאומי נאמר לי אם אין לי רכב במשפחה ואשתי לא עובדת אני זכאי להבטחת הכנסה (יש לנו עוד 2 ילדים קטנים בני 4 ו 6).אשתי יש תואר ראשון בהוראה ואמרו לי בלשכה ששולחים אותה לכל עבודה כולל לנקות וכי היא חייבת לקבל כל עבודה.אשתי התרגזה והלכה .הבנתי מאשתי שאם היא מסרבת לקבל עבודה אני למעשה לא יקבל הבטחת הכנסה .האם יש דרך לעשות משהו???(אציין רק שכרגע חופש גדול ואשתי שומרת על הילדים)

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

רונן אבניאל - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

17:30, 1 באוגוסט 2016

לאחר קבלת מכתב הסירוב מביטוח לאומי, יש לבחון המשך ההליכים כולל תביעה לבית הדין לעבודה.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.