אחוזי נכות על כתף ימין - פורום ביטוח לאומי

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 11:05, 4 בספטמבר 2016

שלום. הייתה לי תאונת עבודה והחלקתי לאחור. נפגעתי בכתף, גב תחתון וכך יד ימין. אני בבירורים שונים בינתיים הגיעו תוצאות MRI של הכתף. נכתב שם כך (אני מתמצת..) מודגם קרע חלקי שטחי של המשטח הארטיקולרי של גיד הסופרה-ספינטוס .הקרע מערב כשליש מעובי הגיד. מודגם נזק SLAP דרגה 3. מודגם קרע חלקי מינימלי בבסיס הלברום הקדמי-תחתון מעבר לכך יש כל מיני ציסטות למינהן. על איזה סעיפים כדאי לדעתך לתבוע ביחס לכתף ועל איזה אחוזי נכות. כמו כן מה קורה עם שאר הפגיעות (גב וכף יד) שטרם הסתיים הבירור לגביהן. הוועדה הרפואית ביום חמישי הקרוב אשמח להתייחסותך בהקדם .

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

רונן אבניאל - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

17:54, 5 בספטמבר 2016

לעניין הפגיעות שטרם הסתיים הבירור בעניינן, יש לעדכן את הוועדה על כך ולנסות ולהציג הפניות שונות. לעניין הכתף יש לבחון ראשית את מידת ההגבלה בתנועה ורק לאחר מכן, לבחון אופציות נוספות.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.