תביעה רטרואקטיבית מביטוח לאומי - פורום ביטוח לאומי

• א נשלח ע"יא 23:12, 11 בספטמבר 2016

שלום וברכה אני מקבל קצבת נכות רפואית 40% ואי כושר 100% מאוגוסט 2014 הגשתי את התביעה לאחר שהייתי באשפוז בפעם הראשונה לפני כן הייתי מטופל אצל מס' פסיכיאטרים (התחלתי להיות מטופל מ-2012 בעצם.. אך עברתי כמה רופאים.. יש לי מסמכים מתועדים מרופאים) עיינתי בתלושי השכר שלי (שלפני שקיבלתי נכות), וראיתי שהממוצע של המשכורות שלי היה ממש נמוך (בערך כאלף שקל ואולי פחות..) העניין שתבעתי את ביטוח לאומי רק לאחר שהתאשפזתי.. לפני כן הייתי מובטל לסירוגין בגלל בעיה נפשית... השאלה שלי האם אני יכול כרגע להגיש תביעה רטרואקטיבית? כי כשאישרו לי את התביעה זה היה ממתי שהגשתי ולא רטרו.. או שמסתכלים על הבעיה שלך כרצינית רק מרגע שאתה מאושפז? האם כדאי לנסות? האם אפשר בכלל? האם זה לא יפגע לי בקצבה העכשווית? (כרגע אני גם בתהליך שיקומי דרכם ודרך משרד הבריאות..) תודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

רונן אבניאל - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

10:46, 20 בספטמבר 2016

לא ניתן.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה על הסוגיות בנושא ביטוח לאומי כגון: קצבאות ביטוח לאומי, קצבת נכות כללית , קצבה לשירותים מיוחדים, קצבת ניידות , הלוואה עומדת ( פטור ממכס ) , גמלת ילד נכה , נפגעי עבודה , דמי פגיעה , קצבת נכות מעבודה, מענק חד פעמי , פטור מס הכנסה, קצבה מיוחדת , שיקום , פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות , תוספת תלויים , נפגעי פעולות איבה , נפגעי תאונות , סיעוד , פיצוי לנפגעי גזזת , פיצוי לנפגעי פוליו , ועדות רפואיות , ועדות ערר - על כך ועוד בפורום זה.