לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
בן

זכיון ההשלכות שלו לבין עסק בצורה עצמאית

מלבד הסכום החד פעמי (האם ניתן לשלם אותו בתשלומים ) עבור הזיכיון ? לפי מה נקבע האחוזים החודשים מהכנסות העסק שצריך להעביר לבעל המותג ? והאם ניתן לנסות להוזיל את תשלום האחוזים מסך ההכנסות החודשיות ? נניח העסק לא הרוויח בחודשים הראשונים עדיין מישהו ירצה את האחוזים שלו איך זה עובד ? לאחר תשלום חד פעמי וסיכום האחוזים החודשיים מגיעה הקטע של שכירות מקום שיפוץ/סידור העסק החדש והכנסת סחורה . קופות מתקדמות מקררים וכל ציוד חשמלי נוסף האם ספקים דואגים לספק את זה בחינם או בעלות כלשהו ? שאלה חשובה נוספת לגבי אבטחה24/7 בעסק הזכייני כמה מעורבות יש לי בנושא הזה להבדיל מבחירה עצמאית ופתיחת עסק עצמאי שאז אני פונה ובחור את מערך האבטחה הזה. שהיום רוב בעלי העסקים הולכים על 2 דרכים בטוחות מותג קיים ובעל שם של שנים וקלינטורה כל עוד זה ממוקם נכון והדבר השני שמגיעה ביחד עם הזכיון זה כל מערך הליווי הצמוד והאבטחה. רק מענין אותי עינין המעורבות שלי בנושא (מלבד עובדים חדשים ספקים - בדיקות אישיות וכל הדרג העליון ) או שבקטע הזה תיהיה בעיה ? תודה רבה

מנהל הפורום

בן שלום, התחום החוזי הוא חופשי וכל עוד הזכיין מסכים לשלם - מותר למזכה לדרוש אני ממליץ לך מאוד לא להתקשר בהסכם מסוג זה ללא יעוץ משפטי מקצועי ובלתי תלוי.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום זכיינות