חנייה בכחול לבן - ללא תו אזורי - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • איה

נשלח ע"יאיה 12:47, 14 בפברואר 2012

שלום רב, הנני תושבת תל-אביב המתגוררת באזור מס' 10. לפני כשנה נרשם על שמי לראשונה כלי רכב. כתובתי בתעודת הזהות אינה תואמת את כתובתי על חשבונות הארנונה, ולכן העירייה מסרבת להנפיק לי תו חנייה אזורי. חשוב לי לציין ששתי הכתובות משתייכות לאותו אזור חנייה - 10 - במרחק מספר רחובות האחת מהשנייה!!! המקרה שלנו ייחודי ואנחנו אכן מתגוררים בשתי הכתובות לסירוגין ואין ברצוני לשנות את הכתובת בתעודת הזהות כדי שזו תתאים לחשבון הארנונה. באחת הפעמים בה חניתי בשכונת מגוריי בכחול לבן קיבלתי דו"ח על חנייה שלא כחוק. שאלתי: האם יש לי עילה לבקש מהעירייה לבטלו - ובאיזה טיעון כדאי להשתמש (האם יש לי קייס בטענה שהעירייה לא הגיונית בכך שהיא מתעקשת שלא להנפיק לי את התו האזורי למרות ששתי כתובות מגוריי משתייכות לאותו אזור - או שכדאי לי לפנות אליהם בצורה שונה). בתודה מראש, איה

השב
  • 10:03, 12 בינואר 2014

איה שלום.

אני תושב תל אביב וסירבתי להעביר את כתובתי בתעודת הזהות הרשומה בעיר אחרת. לאחר מאבק משפטי, ניאותה העירייה לתת לי תו חניה.

אשמח לעזור לך.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.