שאלה בנוגע ללקיחה של רשיון נהיגה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • דניאל

    נשלח ע"ידניאל 00:20, 10 במרץ 2012

    האם בתום השלילה יכול אדם שהוא לא אני לקחת את רשיון הנהיגה שלי שמופקד בבית המשפט למעני? והאם העובדה שנגמרה תקופת השלילה מקנה לי את הזכות לנהוג ללא הרישיון עצמו?

    השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

    עו"ד דודי דויטש,מנהל הפורום

    01:16, 11 במרץ 2012

    דניאל שלום,
    בתום הפסילה אינך מקבל את הרשיון בביתצ המשפט, כי אם במשרד הרישוי, שם יונפק לך רשיון חדש. הרשיון הישן, שהופקד בבית המשפט, נשאר בתיק.
    לשם כך, עליך להציג במשרד הרישוי את אישור ההפקדה שקיבלת במזכירות בית המשפט בעת ההפקדה.
    תוכל לשלוח מיופה כח מטעמך, רצוי עו"ד, שכן אחרת לא בטוח שהרשיון אכן ימסר לו.
    סעיף 9(א) לתקנות התעבורה קובע שאין לנהוג מבלי שרשיון נהיגה, רשיון רכב, ותעודת ביטוח תקפים נמצאים איתך.
    בהצלחה

    תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.