טעות בכתובת בדוח יכולה לשמש לטענה לביטולו? - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • אבשלום

נשלח ע"יאבשלום 14:03, 11 במרץ 2012

שלום וברכה אני חניתי ליד הבית באדום לבן ליד בניין מספר 29 הפקחים רשמו לי 2 דוחות בפחות מ-14 שעות על אותה חניה ובשניהם רשמו שמספר הבניין הוא 17 (מרחק של כ-150 מטר מהמקום בפועל). בבניין מספר 17 או בקרבתו אין אדום לבן למעט הבניין שאני חניתי על ידו מספר 29. הרכב צולם באדום לבן (עדיין לא בקשתי את התמונות), שאלתי היא האם כשאני אוכיח שבבניין 17 או בבניין/שניים לאחריו או לפניו אין סימוני אדום לבן זה עילה לבטל את הדוח בשל אי דיוק בכתובת? אודה להמלצתך אבשלום

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד דודי דויטש,מנהל הפורום

01:00, 18 במרץ 2012

שבוע טוב אבשלום,
    עקרונית, אם נרשם שחנית במקום מסויים, ואתה תוכל להוכיח שבאותו מקום אין איסור לחנות, הרי שיש לך טענה טובה מאד.
    מנגד, אם הפקח יציג בבית המשפט תמונה המוכיחה שרכבך חונה באדום לבן, כלומר בוצעה העבירה המיוחסת לך, הרי שסביר שהטעות במס' הבניין בלבד לא תביא לזיכוייך, ואתה אף עלול לשלם על כך מעל לגובה הקנס המקורי.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.