דו"ח תנועה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • אריק

נשלח ע"יאריק 17:42, 21 במרץ 2012

לפני כחודש עצר אותי שוטר בטענה שלא נתתי זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה השוטר בדק את מצב עבירות התנועה הקודם שלי ואמר שהיות וקיימת עברה ב 2008 הוא אינו יכול להסתפק בהזהרה אלה חייב לתת לי דו"ח תנועה נסיתי להסביר לו שהמקרה ב 2008 הוא בכלל מעורבותי בתאונת דרכים כשאני הייתי הולך רגל (ולא נהג ) והאדם שנפגע הייתי אני עצמי השוטר אמר שהוא אינו יכול לבדוק זאת והציע לי לפנות בכתב ןלערער על הדו"ח וכך עשיתי לפני כמה ימים קיבלתי תשובה שלילית על הערעור בטענה שהורשאתי בעבירת תנועה פניתי שוב למוקד טלפונית וגם שם ענה לי השוטר שעבירה זו עבירה ולא משנה אם הייתי הולך רגל או נהג רכב ואני לא זכאי לערער על הדו"ח שאלתי האם נכון הדבר לקשור בין תאונה שהייתי מעורב בא כהולך רגל לבין דו"ח תנועה כנהג רכב? איך והאם כדאי לערער לסמכות גבוהה יותר או אולי לבקש להישפט בברכה אריה בז'רנו

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד דודי דויטש,מנהל הפורום

01:44, 28 במרץ 2012

אריק שלום,
    אם העבירה נרשמה לחובתך, הרי שכנראה נמצאת אשם בגרימת התאונה, אף בתור הולך רגל.
    אם אכן כך, והיא מופיעה בין הרשעותיך התעבורתיות, הרי שהצדק עם המשטרה, אינך זכאי להמרה, ואיני רואה מקום לערער על כך.
    בקשה להישפט תוכל להגיש עד 90 יום ממועד קבלת הדו"ח.
    יש לשקול היטב טרם הגשת הבקשה, ולוודא כי עומדים לך טיעונים משפטיים מספקים, מעבר לאלו שציינת כאן.
    צור קשר טלפוני ואסביר לך את האפשרויות העומדות לרשותך.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.