דו"ח משוטר - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • סטיב

נשלח ע"יסטיב 15:06, 22 במרץ 2012

שלום וברכה, הבת שלי (נהגת חדשה) נסעה אצלינו ביישוב. תוך כדי נסיעה היא שמה לב שמאחוריה יש שוטר והוא מבקש ממנה לעצור בצד. הוא ניגש וביקש ממנה רשיונות ומסמכים בבקשה. תוך הצגת המסמכים השוטר שאל אותה את יודעת להמ עצרתי אותך? היא ענתה,לא. ואז הוא אמר לה "אהההה את גם נהגת חדשה, מתי פעם אחרונה קיבלת דו"ח. הבת שלי ענתה לו "לא קיבלתי לעולם". אז השוטר אצר לה "אז עכשיו תקבלי כי דיברת בטלפון תוך כדי נהיגה". הבת שלי אמרה לו "מה פתאום,לא דיברתי,תוכל להסתכל הטלפון" השוטר אמר לה "אז אולי שמת את היד שלך על האוזן או שהזזת את המשקפיים שלך". חשוב לומר שהשוטר היה בתוך הניידת במצב נייח במרחק של כ-50 מטר מצד שמאל שלה ושהבת שלי עברה הוא התחיל לנסוע וביקש ממנה לעצור. היא סירבה לחתום על הדו"ח. מיותר לציין שקשה מאוד להבין את כתב ידו של השוטר. מה עושים במצב הזה? אני מאמין לבת שלי? האם צריך לשלם 1000 ש"ח ולהכנע?

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד דודי דויטש,מנהל הפורום

02:01, 28 במרץ 2012

סטיב שלום,
    תוכל לבקש להישפט, אולם לא יהיה קל להוכיח שהשוטר טעה, והבת שלך עלולה למצוא את עצמה עם ענישה מחמירה יותר מהקנס המקורי.
    מובן שתועל להיעזר בעו"ד, ויש להניח שהוא יוכל לסייע.
    כמובן שאפשר פשוט לשלם ולהמשיך הלאה, אולם כנגד בתך ירשמו 4 נקודות.
    צור קשר טלפוני ואכוון אותך ללא עלות.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.