דוח שנירשם בטעות - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 12:41, 7 במאי 2012

שלום רב . קיבלתי דוח חניה לפני שנתיים בראשון לציון . למזלי הרב ראיתי את הפקחית שרשמה את הדו"ח , קראתי לה והראתי לה שהיא רשמה בטעות את הדוח ולא ראתה את תו החניה שמודבק לי על הרכב. היא לא התנצלה אבל רשמה במרכז הדו"ח "האזרח פנה אלי והראה לי שלרכב יש תו חניה "וחתמה בשמה ובקשה ממני לפקסס את זה ליועצת המשפטית. למחרת היום שלחתי את זה בפקס עם מכתב מוביל למספר שהיא מסרה לי , התקשרתי לברר אם זה יתקבל , נאמר לי שכן וזה בטיפול . לאחר כמס' חודשים קיבלתי תזכורת לקנס . התקשרתי למוקד ואמרו לי לשלוח שוב את המכתב , וכך היה . ושוב התקשרתי ושוב אמרו לי שזה בטיפול . לאחר כשנה קיבלתי כפל קנס .....ושוב אותו הסיפור ....ושוב שולח ושוב בטיפול .. היום קיבלתי הודעה לפני עיקול .... שאלתי היא אם יש מקום לתביעה על הטרדה ועוגמת נפש ... בתודה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

15:22, 13 במאי 2012

דוד שלום,
    עקרונית, הנושא אינו בתחום דיני התעבורה.
    בשולי הדברים אוסיף, שאני מקווה עבורך שתצליח להגיע איתם להבנות על פיהן הדו"ח יבוטל, ואין סיבה שלא כך. בעניין זה, אם אכן אחזת בתו חניה כדין, עליך להתעקש. גש למח' המשפטית של העיריה, ואם יש צורך, גם למח' החניה, ובקש לדבר עם האחראי.
    לעניין עגמת הנפש, קשה לי לראות פיצוי כלשהו באופק, ולפיכך, אמליץ לך להמנע מבזבוז זמן מיותר, ועגמת נפש נוספת.
    הרשויות אינן נוטות לפצות אזרחים במקרים כגון אלו, וגם בתי המשפט אינם נוטים לפסוק כך.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.