רשיון נהיגה חידוש ? - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • ראובן

נשלח ע"יראובן 00:35, 26 במאי 2012

כמעט עבר 5 שנים רישון נהיגה ופג תוקף עוד שבועיים. עדיין לא קבלתי מכתב אגרת חידוש רשיון נהיגה. למרות עברתי קורס רענון נהיגה ואין לי דו"ח בכלל (בלי עין הרע!) מה עלי לעשות ומדוע זה קרה לי?

השב
  • 07:20, 26 במאי 2012

עליך לגשת למשרד הרישוי לבדוק זאת או לחילופין להתקשר לרישויפון(5678*).
    האם כתובת מגוריך מעודכנת?
    יתכן והנך אחד מתוך עשרות(מאות בגרסה אחרת) שנפלו בין הכסאות, ולמרות שבצעו את הרענון, מרכזי הלימוד לא העבירו את שמם לרשות הרישוי.
    מאלה נדרשת הצהרה חתומה ע"י ביהמ"ש או עו"ד על ביצוע הקורס או לבצע את הקורס מחדש.

תגובה
  • 09:45, 26 במאי 2012

תודה על המענה.
    כתובת מגוריי לא שונתה בכלל.
    תודה על שציינת על קורס רענון. איזה חוסר אחריות אצלם.. (אם לא העבירו שמי לרשות הרישוי למרות ביררתי שעברתי את המבחן למחרת....)
    האם ביום שני הזה יהיה פתוח משרד הרישוי או סגור בגלל חג השבועות?
    תודה מראש וחג שמח

תגובה
  • 14:49, 26 במאי 2012

יום שני חוזרים לעבודה.

תגובה
  • 15:07, 28 במאי 2012

היום ניגשתי למשרד הרישוי וביררתי שעלי לגשת לבדיקת ראיה. בגלל הזה וכמובן כעסתי עליהם מדוע שלא שלחו לי ההודעה במכתב ובשביל מה לעשות בדיקת ראיה שוב מאז 5 שנים שהוצאתי לרשיון נהיגה. למרות שאני עדיין מרכיב משקפיים. מיד נסעתי ועשיתי בבדיקת ראיה וחזרתי למשרד הרישוי שוב. הפקידה לא האמינה שעשיתי ככ מהר ובדקה במחשב אכן כבר עשיתי... שילמתי את האגרה.
    לא הבנתי מדוע שמשרד הרישוי מתייחס בזלזול ולא הודיע בדואר.... אוף ככה ההתנהגות במדינה כזו.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.