נהיגה מונעת על עבירות ישנות - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • נועם

נשלח ע"ינועם 21:26, 4 בפברואר 2013

שלום קבלתי מכתב ממשרד התחבורה שאני צריך לעשות קורס נהיגה מונעת. על שתי עבירות. העבירות הן מלפני 9 שנים. על אחת מהעבירות לפחות כבר עשיתי קורס לפני 8 שנים בערך. א. האם זה חוקי להודיע לי (בפעם הראשונה היום, אחרי 9 שנים) לעשות קורס על עבירות מלפני 9 שנים? ב.כיצד אוכל להוכיח שעל לפחות אחת משתי העבירות כבר עשיתי קורס (אין לי מסמך)נהיגה מונעת? ג.יתכן ועל העבירה השניה לא עשיתי קורס , אך על השניה כן. ואז נישארות רק שש נקודות שמתבטלות אוטומטית אחרי שנתיים= מכאן נובע שאני לא אמור לעשות קורס בכלל. אשמח לתשובות תודה נועם

השב
  • 05:19, 5 בפברואר 2013

על עברה אחת אין מבצעים קורס נהיגה נכונה.
    מבלי לדעת את מועדי שתי העברות, לא ניתן לחוו"ד כנדרש.

תגובה
  • 06:45, 5 בפברואר 2013

מועד העברות:
    8.4.2004
    19.6.2005

כאמור על העבררה הראשונה כבר "שילמתי" בקורס נהיגה מונעת יחד עם עברה אחרת. הקורס היה לפני 8 שנים בערך. אין לי מסמך שעשיתי אותו. זה היה יומיים, חמישיי בערב ושישי בבוקר בדרום תל-אביב. אזור בית מרכזים.
    איך זה שמבקשים ממני פעם ראשונה לעשות קורס אחרי תשע שנים?

תגובה
  • 20:02, 6 בפברואר 2013

אני השתתפתי לא מזמן בקורס נהיגה מונעת,
    אין לי מושג למה זימנו אותי. משהו טוב יצא מזה
    שהמנחה סיפר על ניסוי חדש לחסוך בדלק ולהרוויח כמה שקלים. קבל מה מצאתי ברשת: http://bit.ly/YpHQJJ

תגובה
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

23:53, 20 בפברואר 2013

נועם שלום,
    משאלתך קשה ללמוד את התמונה המלאה.
    בנוסף, אכן קורות לא מעט טעויות בנושא הניקוד, ולצורך קביעה ברורה לעניין החובות המוטלות על הנהג, יש לדעת לקרוא טוב את גליון הניקוד על כל מרכיביו, כולל תקופות צבירה וחיוב באמצעי תיקון.
    אתה מוזמן ליצור קשר ולפקסס אלי את גליון הניקוד שלך ואנסה לסייע לך ללא עלות.
    בהצלחה.

תגובה
  • 22:55, 23 בפברואר 2013

קטע, גם לי נשלח כרגע זימון לקורס עבור עבירות מ 2008, ומחיפוש זריז בגוגל עושה רושם שמישהו במשרד התעבורה עשה נקיון מוקדם לפסח והוציא זימונים לכל הפוטנציאל הרדום...

מוריד את הסיכויים לחנינה :(

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.