לא ניתן לי אפשרות להגיב - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 11:45, 13 בפברואר 2013

שוטר עצר אותי בנת"צ ולקח רשיון אדם שבגללו נסעתי שם הלך לשכנע אותו לוותר כשהשוטר חזר אם הרישיון אני רואה שהוא מילא בדברי הנהג מה שההוא אמר לו שאלתי אותו מה זה הוא אמר שזה מה שאמרתי לו כשנעצרתי דבר שלא היה ואז הוא מחק את שם האדם הנוסף והשאיר רק את הטענה שכביכול טענתי מה אני אמור לעשות במקרה כזה?

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

10:57, 20 בפברואר 2013

אבי שלום,
    לנהג עומדת הזכות שדבריו ירשמו בדו"ח תחת הרובריקה "דברי הנהג", כפי שאכן נאמרו מפיו.
    אם דבריך לא נרשמו כלל, או שנרשמו לא כפי שנאמרו מפיך, הרי שמומלץ שלא לחתום על הדוח, שכן בחתימתך הנך מאשר את הכתוב.
    ברור כי המנעות מחתימה אינה מבטיחה 'התחמקות' מעונש (ביטול הדוח, או זיכוי במשפט), אולם אם תבקש להשפט, המנעותך מלחתום עשויה לתמוך בטענתך כי 'דבריך' כפי שמפורטים בדוח, אינם דברים מפיך.
    הלכה למעשה- אם אכן נהגת בנת"צ, יתכן ומומלץ לשלם את הדוח ולהמשיך קדימה.
    אין טעם להגיע למשפט עם טיעונים קלושים וסיכוי לזיכוי קלוש עוד יותר.
    דע, שהרשעתך בבית המשפט עשויה להחמיר את העונש, ולעיתים אף במידה משמעותית.
    אם לדעתך ישנו סיכוי טוב לזיכוי, הרי שהדרך לבית המשפט פתוחה בפניך (בקשה להשפט יש להגיש בתוך 90 יום ממועד קבלת הדוח).
    בהצלחה.

תגובה
  • 12:09, 20 בפברואר 2013

השאלה היא לא האם אפשר לבטל את הדו"ח אלא האם השוטר רמס את זכויותי ומה אפשר לעשות בנידון כגון מח"ש וכו'?

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.