מחפשת עו"ד תעבורה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • יונה אפרת

נשלח ע"ייונה אפרת 14:28, 10 במרץ 2013

שלום, בסוף השבוע שעבר עמדתי ברמזור אדום בצומת ראשית בתל אביב, היה חם אז נאלצתי להוריד את העליונית שלי ובשל קח נאלצתי להוריד את החגורה, שוטר שעמד בניידת ליידי בצומת עצר אותי וקנס אותי!!! למרות ההסבר שנתתי. כרגע אני מחפשת המלצה על עורך דין תעבורה טוב, ראיתי מלא עורכי דין. חברתי הטובה המליצה לי אביתר גולני שהבנתי שמתמחה עם כל נושא התעבורה. שאלתי היא האם בכלל אני צריכה עו"ד? והאם אביתר גולני מומלץ בתחום?

השב
  • 16:00, 10 במרץ 2013

את נמצאת בפורום של עו"ד תעבורתי טוב מאוד אפילו(אולי לא שמת-לב). לפני הכל הוא גם בן אדם...

תגובה
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

01:20, 11 במרץ 2013

יונה שלום,
    תקנה 83ב(א) לתקנות התעבורה קובעת את החובה לחגור. נוסח התקנה קובע כי "לא ינהג אדם ולא יסע ברכב שבו מותקנות חגורות בטיחות אלא אם הנוהג והנוסעים בו חגורים......".
    בית המשפט כבר התחבט בשאלה האם עמידה ברמזור כמוה כ'נהיגה' בהקשר לעבירה הנ"ל, ופסק, כי לעיתים אכן קיים צורך של ממש לבצע פעולה הדורשת הסרת החגורה לרגע קצר.
    במקרה כזה יהיה נטל ההוכחה על כתפי הנהג, ועליו לשכנע את בית המשפט בנחיצות הסרת החגורה ובהיעדר מסוכנות לנהיגה.
    היה ויצליח להוכיח זאת, הרי שיש ובית המשפט ימצא לנכון להקל עם הנהג, ואף לזכותו.
    אזכיר כי לקנס הכספי נלוות 6 נקודות חובה.
    באפשרותך להגיש בקשה להשפט בתוך 90 יום מקבלת הדו"ח.
    לשאלתך- עו"ד אביתר גולני מצוין.
    בהצלחה.

תגובה
  • 22:28, 27 ביוני 2016

ביציאה מחניה פגע בי רכב. הפגיעה ברכב שלי היא בכנף השמאלית (מתחילת הכנף בסמוך לדלת), עד לטמבון. המכה ברכב הפוגע היא בחזית הימנית וכנף ימין. בסרטון של מצלמת אבטחה רואים את הרכב הפוגע מגיח לכיווני לאחר שעקף אוטובוס שהיה מאחוריי ובחזרה לנתיב כדי להכנס לצומת הוא פוגע בי. בנוסף מבחינים בסרטון באורות הבלם דולקים ברגע שאני מבחין ברכב. אני טוען שהאשמה היא על הרכב השני שבחוסר זהירות פגע בי כבר שאני עם חזית הרכב בנתיב הנסיעה שלי.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.