נהיגה תחת השפעת אלכוהול - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • נועה

נשלח ע"ינועה 13:10, 31 במרץ 2013

לפני כמה שבועות נתפסתי כאשר נהגתי תחת השפעת אלכוהול ושללו לי את הרישיון, המליצו לי להיעזר בעו"ד תעבורה ועכשיו אני מחפשת עו"ד תעבורה טוב.. באינטרנט מצאתי את יניב לדר, והייתי שמחה לשמוע המלצות ממישהו שמכיר אותו או שמע עליו, האם הוא טוב ומקצועי ויוכל לעזור לי? תודה רבה וחג שמח.

השב
  • 10:46, 1 באפריל 2013

נועה,
    אנחנו נמצאים בתוך פורום של עורך דין דויטש שהוא אחד מעורכי הדין המעולים בתחום התעבורה, והוא גם סגן יו"ר ועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין.
    אני לא מכיר אותו אישית.
    חבר שלי לקח אותו לפני שנה ועזר לו מאד, ולפני חודש חברה אחרת גם הלכה אליו בנושא דומה וסיפרה לי שהיה מדהים.
    תיק שיכרות זה רציני מאוד ואפשר לקבל עונשים כבדים.
    אני לא מכיר את העו"ד השני שציינת ואולי הוא בסדר, אבל לא נראה לי שכדאי לחפש עו"ד סתם באינטרנט- את לא יכולה לדעת על מי תיפלי... ואיך הוא יפיל אותך!
    בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

תגובה
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עורך דין תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

13:40, 1 באפריל 2013

שלום נועה,
    אכן תיק שכרות הוא תיק מורכב אשר הענישה בו עלולה להיות קשה, ולפיכך מומלץ בחום להיעזר בשירותיו של עו"ד טוב, מוכר ובעל המלצות.
    לשאלתך- גם יניב יוכל לעזור לך בצורה טובה.
    חג שמח.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.