עקיפה תוך כדי חציית קו הפרדה לבן - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 01:06, 6 ביוני 2013

שוטר נתן לי דו"ח על העבירה הנ"ל. בפועל לא הייתה שום עקיפה, השוטר עצר את הרכב מלפני ורק לאחר שהרכב שביקש לעצור ירד לשולים ואיפשר את העקיפה, עקפתי אותו בהיצמדות לצד השמאלי בנתיב שלי ללא שעברתי לנתיב הנגדי. ורק בשלב זה החליט השוטר גם לעצור אותי וטען שביצעתי עקיפה בקו הפרדה לבן. נתון נוסף - הרכב שהיה לפני לפני עצירת השוטר ביקש לפנות ימינה, החליט שלא ברגע האחרון והמשיך ישר בנתיב כאשר אני נמצא מאחור. צילמתי את מקום האירוע המרחק בין מיקום השוטר לאותו נסיון פניה של הרכב שהיה לפני הוא יותר מ מאה חמישים מטר והראות לא משהוא. השוטר נתן לי דו"ח ברירת קנס. ומאחר ולדעתי לא הייתה שום עברה ביקשתי להישפט. מה ניתן לעשות בבית המשפט. תודה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

19:16, 9 ביוני 2013

יוסי שלום,
    כמובן שהמדובר בגרסתך אל מול גרסת השוטר וכעת משביקשת להישפט בגין הדו"ח הנ"ל, עליך להוכיח כי גרסתך היא זו הנכונה והאמינה.
    לצורך כך, עלייך להביא ראיות לחיזוק גרסתך, החל בתמונות שצילמת וכלה בכל ראיה אחרת כגון עדים מטעמך.
    כמו כן,נסה למצוא סתירות ברישום הנסיבות שערך השוטר, זאת על מנת להחליש גרסתו.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.