• רות

נשלח ע"ירות 08:57, 21 ביולי 2013

שלום רב ביום רביעי הייתי מעורבת בתאונה . יצאתי מחניה אחרי סיבוב לכביש . כשיצאתי הכביש היה פנוי , בקושי הספקתי לצאת ומכונית אחרת הגיחה כך שהצד הימני שלה לכל אורכו השתפשף בחלק השמאלי של הרכב שלי . במכונית השניה יש גם כניסה של הפח. אצלי הנזק ממש מזערי. הפלסטיק מעט נשבר. יש לציין שלא היה כלל שדה ראיה כי עוד מכונית חנתה ממש בסיבוב . המכונית השניה באה במהירות ולא נסתה לעצור . היא הסתה לעקוף אותי. שאלתי מי בינינו אשמה. אני מבינה שהיה לי אסור כנראה לחנות בסיבוב. מצד שני , היא נכנסה במהירות לסיבוב ולא היתה קשובה לתנאי הכביד. באותה מידה יכל לעמוד שם ילד לצורך העניין . חשוב לי לדעת האם יש לי סיכוי , או שהיות ואני זו שנכנסתי לנתיב, על פי התקנות אשמה. תודה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

15:55, 21 ביולי 2013

רות שלום רב,
    מדבריך אני מבין שהרכב המעורב נסע ישר בכביש ואילו את יצאת מחניון והשתלבת בדרך נסיעתו.
    לכאורה, מאחר שאת זו שפנית ונכנסת לנתיב נסיעתו, הרי שזכות הקדימה הינה של הרכב המעורב והאחריות לתאונה מוטלת על כתפך.
    עם זאת, ישנה חשיבות מכרעת לגרסתך ולעדות שמסרת למשטרה.
    צרי עמי קשר ואכוון אותך, ללא עלות, לעניין האפשרויות העומדות בפניך.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.