דוח מישטרה - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • מירב

נשלח ע"ימירב 19:51, 5 באוגוסט 2013

היום בדרכי אחרי ת"א (אני חיפאית)נכנסתי בטעות להרצליה הפיתוח בפניה ימינה לרחוב משכית .קצת אחרי הפניה הבנתי שטעיתי, ראתי רכב שמנסה לצאת מהחניה הכחול לבן אותתי כדי שאכנס ואוכל לשאול אנשים איך לצאת מהמקום , יושבת באוטו ומחכה שיצא מהחניה לפתע רכב מישטרה שהדליק את הסירנה צעק לעברי אל תזוזי! קפאתי במקום כי חשבתי שקרה משהו הגיע מולי שוטר בלי כובע פתח עלי זוג עניים מפחידות וממש דיבר אלי בקול רם גברת את מפריעה פה לתנועה ואני נותן לך דוח! הסברתי לשוטר שהלכתי לאיבוד ואני מחכה שהאדון יצא מהחניה ממש לא הבנתי , לטענתו של השוטר שהפרעתי לתנועה, ולא היה לי אם מי לדבר הוא לא נתן לי לזוז היתי חסרת אונים בתוך האוטו, בסוף רק נתן לי את הדוח ואמר תחתמי לא הסכמתי ויצא מהמקום ממש בבושת פנים קיבלתי דוח על 500 ₪. מה עושים בסיטואציה הזו .. למי אוכל לפנות? אין אופציה חוץ מלהשפיט. האם בכלל הולכים להשפיט צריכה את עזרתכם ,תודה

השב
  • 12:16, 7 באוגוסט 2013

אין רגישות ההתחשבות במקום לעזור מחלישים לרשום דוח כואב מאוד

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.