דו"ח תעבורה מ2008 - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • קטרין

נשלח ע"יקטרין 18:53, 2 בספטמבר 2013

שלום רב! בשנת 2008 קיבלתי דו"ח על נהיגה בשוליים שהיה לא מוצדק כי סה"כ עליתי לכביש מדרך עפר ולעבור בשוליים היה בלתי נמנע. השוטר ראה אותי באותה דקה ורשם לי דו"ח. פניתי במכתב ותמונות אל המשטרה וביקשתי להישפט. שלחו לי זימון לבית משפט באילת (אני גרה בבת ים). שלחתי עוד מכתב שמסביר את זה שאני לא יכולה להגיע לאילת בשביל המשפט ולא קיבלתי מענה. שלחתי מכתבים, התקשרתי למרכז פניות נהגים אבל שם לא ידעו מה מצב הקנס והאם התקיים משפט. וכך זה נשכח עד שהיום קיבלתי עוד הודעת תשלום שאומרת שעליי לשלם את הקנס + ריבית. האם ניתן לבטל את הקנס כי הוא ישן? או לפחות לבטל את הריבית ולשלם את הכנס המקורי? למי כדאי לפנות? תודה רבה! קטרין

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

17:08, 3 בספטמבר 2013

קטרין שלום,
    מפנייתך אני למד כי לאחר שבקשת להישפט בגין הדו"ח הנ"ל, נשלח לך זימון לבית המשפט לתעבורה באילת.
    למעשה, משנקבע דיון בבית המשפט כאמור, היה עליך להתייצב אלא אם כן קבע בית המשפט האחרת.
    ככל הנראה, מאחר שלא התייצבת לדיון כאמור, נשפטת בהעדרך ועל כן הקנס בתוספת ריבית הפיגורים.
    בידך לפנות למרכז לגביית קנסות בבקשה בכתב לביטול ריבית הפיגורים.
    בהצלחה וחג שמח

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.