מצלמת מהירות. - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • רמי

נשלח ע"ירמי 13:57, 3 בפברואר 2014

שלום, אני חייל. קיבלתי דו"ח על מצלמת מהירות. ביקשתי שישלחו לי צילום של הדוח . בתמונה מופיעה המכונית שלי אך השעה שמופיעה בדוח ובתמונה היא 12:41 שעה בה הייתי בבסיס בנוכחות אנשים רבים, ומכוניתי חנתה בחוץ ולא נתתי אותה לאף אחד. אני נסעתי במכונית שעתיים לפני כן . האם במקרה שיש טעות בשעת הדוח יש גם עילה לפסול את הדו"ח עקב פרטים לא נכונים ואולי שגיאה במהירות ? מה עלי לעשות או להוכיח שהשעה לא נכונה ?

השב
  • 09:15, 4 בפברואר 2014

שלום רב , קיבלתי קנס על מהירות ברכב שרשום ע"ש אישתי ושלי, העברתי פנייה להמיר את הקניס בהזהרה תוך שאני חתום על המכתב, סורבתי בגלל שהומרה לי עבירה בשנת 2010 (על חגורה) , פניתי שוב וביקשתי כי הקנס יירשם ויומר להזהרה ע"ש אישתי מכיוון שאיננו יודעים בוודאות מי נהג ברכב . בתשובה שקיבלתי נמסר כי איני יכול ועצם מכתבי הראשון מהווה הודאה . האם נכון ?

תגובה
  • 12:16, 21 בפברואר 2014

אודה אם מישהו יוכל לענות לי

תגובה
  • 11:34, 17 באפריל 2014

מה התשובה שקיבלת?

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.