דו"ח על חנייה במקביל/כפולה בזמן שהייתי באותו והוא היה מונע - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • ברק

נשלח ע"יברק 21:29, 12 בפברואר 2014

הפק"ח צילם את האוטו שלי ממרחק של 3 מטר מבלי לפנות אלי עד שפניתי עליו מבלי לצאת מהאוטו. ככול הניראה מדובר בפק"ח "מורעל" שקיבל ציון לשבח במקומון על עבודתו. הוא לא רשם לי דו"ח לפני שעזבתי את המקום ובכול זאת קיבלתי דו"ח בדואר אני חושב שעשה זאת מתוך נקמנות. לא קיבלתי ליידי את התמונה אך אם היה מצלם גם את השמשה ניתן היה לראות שאני בתוך הרכב לכן אני מאמין שצילם רק את המספר. הכביש היה חד סיטרי עם שני נתיבים לא כולל החנייות בשני הצדדים כך שלא היה הפרעה לתנועה. פניתי לעירייה והם סירבו לבטל אל הדו"ח מה לעשות?

השב
  • 06:01, 13 בפברואר 2014

הדו"ח תקין לחלוטין. כל שנותר הוא להפנים ולשלם.
    אסור לעמוד/לעצור, גם כשנהג/נוסע בתוך הרכב, בחניה כפולה ולו לרגע קצרצר.
    הפקחים קבלו הוראה(וגם מצלמה) לא להכנס למגע עם אזרחים. לכן הם מצלמים את הרכב והדו"ח נשלח בדאר.
    זוהי פעולה חוקית ותקנית.

תגובה
  • 10:11, 13 בפברואר 2014

איזה יופי להם!!!
    ברחוב אחד הם עושים ים של כסף!
    אין חנייה ואסור אפילו להוריד נוסע ולהמתין כמה דקות צריך להיות כל הזמן בתנועה ולבזבז דלק.
    אולי במקום לתת דוחות שפשוט יקחו כסף מאנשים בלי סיבה.
    אולי הדו"ח חוקי אבל המדינה מסריחה!!!
    יש רחובות שיש בהם בתי עסק ואם לא ניתן לעצור אז זאת בעצם מלכודת מתוכננת בשביל לסחוט את הציבור!
    זאת גנבה מהציבור ובריונות היות ואין כאן הפרעה ממשית לתנועה ולא היו חניות פנויות ברחוב אפולו לא בכחול לבן.

תודה על התשובה המהירה.
    אני חושב שהעריות הן אירגוני פשע!!!

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.