• עמי

נשלח ע"יעמי 14:25, 26 בפברואר 2014

שלום מדובר בטופס הירוק של רישיון נהיגה אוטובוס אני עשיתי את הבדיקות הנדרשות במעבד לפני שנתיים בקבלתי אישור כשרות נהיגה והתחלתי ללמוד בקורס ועברתי אותו אבל נכשל ב 4 טסטים הבעיה היא שיש תוקף לתעודת יושר ואז לא נתן לעשות טסטים צריך לשלוח בקשה לחידוש את בתעודת יושר עם המסמך הירוק היום אני קבלתי את התגובה ואושר לי את תוקף חדש לתעודת היושר אבל הפקידה במשרד הרישוי כתבה על גב הטופס הירוק שאני צריך לעשות תיאוריה וקורס חדשים למרות שעשיתם אותם בשנה שעברה האם זה חוקי למרות שיש לי תיוטריה בתוקף עם קורס גם כן מה נתן לעשות תודה

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

15:17, 26 בפברואר 2014

עמי שלום רב,
    איני מבין את העובדות לאשורן.
    תחילה אתה רושם כי עברת את המבחן התאורטי לפני כשנתיים ולאחר מכן אתה מציין כי בצעת את המבחן לפני כשנה.
    ככלל, המבחן העיוני תקף לשנתיים בלבד. אם במהלך פרק זמן זה לא נבחנת בבחינה מעשית (טסט), תיאלץ לעבור מחדש את המבחן העיוני.
    בהצלחה

תגובה
  • 17:26, 26 בפברואר 2014

כן למרות שהתואריה בתוקף הפקיד רשמה שאני אמור לעשות מחדש

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.