נהיגה בשכרות - פורום תעבורה

• שמעון הרוש נשלח ע"ישמעון הרוש 21:56, 4 במרץ 2014

נלקח ממני הרשיון בבדיקה למשך חודש בנתיים נערך לי משפט ונשלל רשיוני לשנתיים זה בקצרה אספר למרות שנעשה לי עוול ואי צדק אבל הייתי אמור להפקיד את רשיוני במשרד התחבורה והמשטרה איבדה אותו לא יודעים מימינם ושמאלם מה עליי לעשות השוטר הדביל שהיה אחראי לשלוח אליי טוען שאבד לו ואני צריך להפסיד עבודה ולנסוע מנתניה לכפר סבא לאישוא והוא לא מוכן לפקסס לי למרות שהוא אשם אשמח לעיצה ולהגשת תביעה נגד השוטרים החכמים שעושים עבודת קודש במרחאות כפולות ומכופלות

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

17:53, 6 במרץ 2014

שמעון שלום,
    משאלתך לא ברור לי האם גזר הדין ניתן בנוכחותך, או שמא נשפטת בהעדר.
    כמו כן, לא מובן מדוע אתה מציין כי עליך להפקיד את רשיונך במשרד הרישוי. מדובר בפסילה שהוטלה עליך בבית המשפט, לכן עליך להפקיד את רשיון נהיגתך במזכירות בית המשפט בו נשפטת.
    בנוסף, בסיום הפסילה המנהלית בת ה-30 ימים, היה עליך לגשת לקצין הפוסל, ולקבל ממנו את רשיון נהיגתך. המשטרה אינה שולחת את הרשיון.
    על אף האמור, קיימת אפשרות נוספת, יש בידך להפקיד תצהיר בבית המשפט.
    צור עמי קשר ואכוון אותך ללא עלות
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.